انواع اسپکتروفتومترهای آزمایشگاهی، UV/V و تجهیزات جانبی مرتبط

اسپکتروفتومتر

اسپکتروفتومتر ها، تجهیزاتی هستند که جذب یا عبور طول موج‌های مشخصی از انرژی تابشی ( نور ) از یک آنالیت را در یک محلول تعیین می‌کنند. به دلیل تفاوت در تعداد و آرایش گروه‌ها، پیوندهای دو گانه اتم های کربن در هر مولکول، هر ماده نور را در طول موج‌های خاص با الگوی طیف مشخص، جذب می‌کنند. در آزمایشگاه‌ها، بخش گسترده‌ای از اندازه‌گیری‌ها براساس واکنش‌های جذب‌سنجی صورت می‌پذیرد. اسپکتروفتومتر یو وی (UV) از نور در طیف فرابنفش (۱۸۵ تا ۴۰۰نانومتر) و طیف نور مریی (۴۰۰ تا ۷۰۰ نانومتر) در طیف تششع الکترومغناطیسی و اسپکتوفتومتر IR از طیف نور مادون قرمز (۷۰۰ تا ۱۵۰۰۰ نانومتر) در طیف تششع الکترومغناطیسی استفاده می کنند.

وبسایت یاسا تجهیز معرفی کننده نمایندگان فروش اسپکتروفتومتر های کمپانی‌های معتبری نظیر یونیکو ( UNICO) آمریکا، Thermo ،JENWAY ، Hach و PG می باشد. شرکت های ذکرشده فروش مدل‌های مختلف تک‌پرتویی، دو پرتویی، فروش کوت ( سل ) شیشه‌ای و سل کوارتز در ابعاد و حجم‌های مختلف، فروش سل هولدر، فروش لامپ تنگستن و فروش لامپ UV اسپکتروفتومتر را برعهده دارند.

همچنین شما همکاران محترم میتوانید برای ثبت شرکت خود و درج آگهی با ورود به صفحه تماس با ما و مشاهده اطلاعات تماس با ما در ارتباط باشید.

برندهای محصولات